Emirlik Feracesi

Enfes Abayalarla Emirlik Mirasını Korumak

Hakkımızda

Bir kişinin gardırobu, onların öne çıkma ve kalıcı bir ilk izlenim bırakma fırsatıdır. 2021 yılında lanse edilen EMARATI ABAYA, her insanın benzersiz stil anlayışına uyacak geniş bir giyim yelpazesi sunuyor. Giysilerimiz ve aksesuarlarımız, müşterilerimize en son modayı sunmak için özenle seçilmiştir. Müşterilerimizi şık tutmak için her gün yeni gelenleri yayınlıyoruz ve kararsız alışveriş yapanlara yardımcı olmak için stilist seçimleri sunuyoruz. EMARATI ABAYA, bir moda tutkununun mükemmel gardırobunu yaratması için en iyi yerdir.

EMARATI ABAYA, en iyi şekilde görünmenize yardımcı olmanın ötesinde, her alışverişi olumlu bir deneyim haline getirmek için çabalar. En önemli önceliklerimiz mükemmel müşteri hizmetleri, son derece hızlı sipariş işleme, ultra hızlı sevkiyat süreleri ve sorunsuz iade politikasıdır. Olumlu veya yapıcı geri bildirimlerinize değer veriyoruz ve deneyiminizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Modern Tasarımlar

Tasarımcı ekibimiz her zaman modern çağın stillerine uyan yeni tasarımlar geliştirmekle meşguldür. EMARATİ ABAYA, yaratıcılığın ve özgünlüğün önemini anlar. Hepimiz kendi tarzlarımızda benzersiziz ve Bousni bunu çok iyi anlıyor.

Malzeme

Üretimimizde en kaliteli kumaş ve malzemeyi kullanıyoruz. Yeni nesil pazar taleplerini karşılamak için abayalarımızı yapmak için Georgette, İngiliz Keteni, Şifon ve bazı özel kumaşlar kullanıyoruz. İyi bir ürün, en kaliteli kumaşlardan, ince ipliklerden ve seçilmiş incilerden ve boncuklardan yapılır. Ve evet, aynı şekilde yapıyoruz. Yeni markalarda bizi ayrıcalıklı kılan malzeme kalitemizdir.

İlk kez ziyaret ediyorsanız veya uzun süredir müşteriyseniz, EMARATI ABAYA alışveriş deneyiminizin her yönüyle heyecanlanacağınızı umuyoruz.